Regulamin

Witamy Państwa serdecznie w naszej willi i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych Gości.

 

 1. Po przybyciu prosimy Państwa o zgłoszenie się do właścicieli willi w celu dopełnienia obowiązków meldunkowych oraz uregulowania należności za pobyt, lub uzgodnienie innego terminu płatności z właścielami. Opłata od Gościa pobierana jest za zarezerwowaną ilość noclegów.
 2. W Willi Architekt obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. W przypadku złamania zakazu palenia Gość będzie obciążony dodatkową opłatą jak za dwie doby wynajmowanego pokoju.
 3. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 10.00 następnego dnia.
 4. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
 5. W dniu przyjazdu Goście otrzymują dwa klucze, jeden do drzwi wejściowych, drugi do drzwi swojego pokoju. Ze względów bezpieczeństwa o fakcie zgubienia kluczy prosimy niezwłocznie powiadomić właścicieli. Opłata za zgubienie bądź zniszczenie klucza wynosi 20 zł.
 6. Właściciele willi zobowiązani są do:
  • zapewnienia warunków do spokojnego i bezpiecznego pobytu oraz tajemnicy informacji o przebywających w nim gościach,
  • bezzwłocznego reagowania na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w willi,
  • wykonywania czynności związanych ze sprzątaniem pokoju podczas nieobecności gości, bądź w ich obecności (jeśli wyrażą takie życzenie);
 7. W willi należy zachować ciszę nocną od godz. 22.00 do godz. 7.00.
 8. Zachowanie osób korzystających z usług willi nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Właściciele willi mogą odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę.
 9. Osoby nie zameldowane w willi mogą w nim przebywać wyłącznie za wcześniejszą zgodą gospodarzy, nie dłużej jednak niż do godz. 22.00.
 10. Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Szczególną ostrożność prosimy zachować przy kominku oraz na placu koło budynku.
 11. Gość pensjonatu nie ma prawa przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę należną za pobyt.
 12. Sprzęt narciarski, sanki itp. należy przechowywać w narciarni.
 13. Właściciele willi nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia gości.
 14. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek i innych podobnych urządzeń elektrycznych nie stanowiących stałego wyposażenia tych pomieszczeń. Niedozwolone jest również używanie ognia otwartego.
 15. Zbędne rzeczy oraz pozostałości w postaci śmieci i środków higienicznych goście wyrzucają przed wyjazdem do pojemników znajdujacych się przy wjeździe na posesję.
 16. Aneks kuchenny służy do odgrzewania gotowych posiłków, a nie gotowania np. obiadów i smażenia w godzinach, gdy nie obowiązuje cisza nocna.
 17. Gość willi ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić gospodarzy willi o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
 18. Właściciele willi zastrzegają sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu przez gości.

 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję,
że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszej willi. Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia Willi “ARCHITEKT”.

Właściciele

LOKALIZACJA

ul. Podleśna 3, 58-540 Karpacz